Regulamin

Sklep Internetowy „outletroom.pl” działający pod adresem www.outletroom.pl, prowadzony jest przez firmę „Karolina Szary OutletRoom” z siedzibą w Brzózie Królewskiej 431. Firma „Karolina Szary OutletRoom” została wpisana do Ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta i Gminy Leżajsk, ul. Opalińskiego 2

NIP: 8161706643 , REGON: 380169888

Niniejszy sklep prowadzi sprzedaż odzieży nowej oraz używanej za pośrednictwem sieci Internet. Sprzedaż realizowana jest w formie umowy zawieranej drogą elektroniczną na odległość pomiędzy Konsumentem (Klientem), a Przedsiębiorcą (Sklepem internetowym outletroom.pl). Zamówienia przyjmowane są także telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-18:00 pod numerem telefonu 725 180 080 lub poprzez e-mail:  sklep@outletroom.pl

Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie  o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r.

Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

Nie zezwala się na wykorzystanie znaków handlowych, loga lub innych informacji, będących własnością firmy Karolina Szary OutletRoom (zdjęć, obrazków, tekstów, budowy, układu i kształtu stron) bez uprzedniego pisemnego zezwolenia.

Aby prawidłowe korzystanie z serwisu było możliwe Klient powinien korzystać z przeglądarek internetowych: Internet Explorer wersja przynajmniej 7.0, Mozilla Firefox, Chrome, Opera, mieć włączoną obsługę Java Script oraz plików cookies.

 

 ZAMÓWIENIE

Składając zamówienie, klient zawiera umowę sprzedaży zamawianych towarów ze sklepem OutletRoom. Zamówienia można składać drogą internetową (elektronicznie) poprzez wypełnienie formularza zamówienia zlokalizowanego na stronie outletroom.pl przez 24h i 7 dni w tygodniu, jak również przez e-mail sklep@outletroom.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 725 180 080 w godzinach od 09:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku. Aby otrzymać fakturę VAT, należy odnotować o tym wzmiankę.

 

PRZYJĘCIE ZAMÓWIENIA

1.Zamówienia za pośrednictwem Sklepu internetowego outletroom.pl można składać 24h na dobę przez cały rok, jednak przyjęcie zamówienia do realizacji odbywa się w dni robocze w godz. od 9.00 do 18.00.

2.W przypadku płatności przelewem  – przyjęcie zamówienia do realizacji następuje po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

3.W przypadku płatności PayU.pl liczy się od pierwszego dnia roboczego po zmianie statusu płatności na „zakończona”. Autoryzacja płatności w tym systemie trwa zazwyczaj od kilku minut do godziny.

4 .Jeżeli Sprzedawca nie otrzyma potwierdzeń o których mowa powyżej w terminie 7 dni, uznaje się iż Klient zrezygnował z zamówienia a tym samym umowa sprzedaży nie została zawarta. Z chwilą przyjęcia zamówienia do realizacji pomiędzy Klientem a Sprzedawcą zostaje zawarta umowa sprzedaży.

 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

1.Wysyłki realizowane są w dni robocze, od 9:00 – 14:00

2.W przypadku, gdy realizacja zamówienia nie będzie możliwa w podanym terminie, Klient otrzyma stosowną informację oraz zostanie poproszony o podjęcie decyzji dotyczącej dalszego postępowania.

3.W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem, Klient jest o tym niezwłocznie informowany. Klient decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo, w całości w następnym terminie czy też całkowicie anulowane.

 1. Podane terminy uwzględniają tylko dni robocze.

 

CENY PRODUKTÓW

Każdy z produktów oznaczony jest ceną, które są podane w polskich złotych (PLN. Cena nie obejmuje kosztów transportu i dostawy Towarów.

Sprzedawca zastrzega sobie możliwość do zmian cen oraz dodawania lub usuwania produktów znajdujących się w ofercie sklepu, jak również wprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych i programów lojalnościowych. Wprowadzenie powyższych zmian nie wpływa na dotychczas zawarte przez Klientów umowy sprzedaży produktów.

 

FORMY PŁATNOŚCI

Za zamówione towary Klient może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:

 • zwykły przelew bankowy na konto firmy
 • Dane do przelewu:
  Karolina Szary OutletRoom
  Brzóza Królewska 431, 37-307 Brzóza Królewska
  nr konta Pekao S.A. o/Leżajsk:  43 1240 2630 1111 0010 4636 1296

W tytule przelewu należy wpisać nr zamówienia, który Klient dostaje drogą mailową w potwierdzeniu zakupu;

 • przelew online za pośrednictwem systemu PayU
 • płatność kartą płatniczą
 • płatność przy odbiorze (należność pobiera kurier);

KOSZT DOSTAWY

Na terenie Polski towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL.

Koszt dostawy:

 • 11.00 zł – w przypadku płatności przelewem (przedpłata)

Cena przesyłki towaru wysyłanego za granicę jest obliczana indywidualnie po wcześniejszym uzgodnieniu.

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Dane osobowe Klientów, umieszczone w bazie danych sklepu prowadzonego przez Sprzedawcę są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, w tym celem realizacji założonych zamówień i nie są oraz nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich zmiany, a także żądania zaprzestania ich wykorzystywania przez Sprzedawcę i usunięcia.

Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Niniejszy regulamin jest częścią treści zawieranej przez Sprzedawcę oraz Klienta umowy sprzedaży. Treść regulaminu jest dla stron obowiązująca zgodnie z brzmieniem z momentu złożenia przez Klienta zamówienia. Towary prezentowane na stronach sklepu www.outletroom.pl nie stanowią oferty w myśl Kodeksu Cywilnego.

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich logotypy użyte na stronie sklepu www.outletroom.pl należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na stronach sklepu www.outletroom.pl użyte są w celach informacyjnych. Zawartość witryny (teksty, obrazki, grafiki) oraz wszystkie jej fragmenty stanowią własność Sprzedawcy, producentów, dostawców lub podmiotów współpracujących.

Niniejszy Regulamin obowiązuje od 1.02.2017 r.